Riepu Jäsen 29.05.2004 51 0 6 29.05.2004 #1 Siis, saako venynyttä nahkaa millään soikiamaan, siliämään?mrasvannut olen, jumpannutkin, roikkuu vaan
Siis, saako venynyttä nahkaa millään soikiamaan, siliämään?mrasvannut olen, jumpannutkin, roikkuu vaan
L Lumikki Vieras 29.05.2004 #2 Usko tai älä, kyllä se lakkaa roikkumasta ennen pitkää. Olen siitä elävä esimerkki, vaikka alkoikin jossain vaiheessa jo usko loppua Paitsi jos sulla on ikää likemmäs 50, niin ei se sitten... Eli jatka hoitotoimenpiteitä vaan!
Usko tai älä, kyllä se lakkaa roikkumasta ennen pitkää. Olen siitä elävä esimerkki, vaikka alkoikin jossain vaiheessa jo usko loppua Paitsi jos sulla on ikää likemmäs 50, niin ei se sitten... Eli jatka hoitotoimenpiteitä vaan!