Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Alkuperäinen kirjoittaja Ewi:no kyl itte viel sen verran nuoressa lihassa oon et en onneks viiskymppisestä menis![]()
Alkuperäinen kirjoittaja vieras:Alkuperäinen kirjoittaja Ewi:no kyl itte viel sen verran nuoressa lihassa oon et en onneks viiskymppisestä menis![]()
Ensimmäinen kerta kun ihan oikeasti uskon sua.
Alkuperäinen kirjoittaja ana:Ei. Tai no siis on 16-24 vuotiaisiin, koska nainen on 30-vuotiaana parhaimmillaan ja kolmikymppiset naiset pitävät 30-40v miehistä, eikä kolmikymppisille kelpaa pojanklopit. Parikymppinen mies taas haluaa seksiä niin paljon, että kuka tahansa kelpaa. Tästä johtuu, että viisikymppiset naiset ja nuoret pojat paneskelevat yhdessä.
Alkuperäinen kirjoittaja ana:Niin no. Nuoret naiset ovat kauniita ja kolmikymppinen nainen on hyvin seksikäs. 40-50-vuotiaat naiset kuitenkin ovat tooosi innokkaita seksiin ja osaavatkin sen homman. Ei niissä muuten mitään kiksejä ole.