No viimeksi kun käytiin miehen kanssa yhdessä, siitä on vuosi aikaa. Seuraava kerta hmmm ei tietoakaan, ei varmaan lähivuosina jos ei niin ihme satu että satuttais lapset saamaan jollekin hoitajalle yöksi.
Mies ei käy ollenkaan yksin, mä kävin ennen esikoista muutaman kerran kuussa serkkutytön kanssa, nyt ei kun molemmilla kuopukset on ihan vauvoja.
Yhdessä varmaan käytäs enemmän jos voitais, luultavasti tulevaisuudessa mä käyn jonkun kanssa ehkä, mies ei halua baariin mennä ilman mua eikä kyllä kavereillekkaan ryyppäämään ku kerran vuodessa, "pikkujouluihin" :-D
Mihinkään en ole koskaan kieltäny menemästä mutta eipä tuo mene niin en sano mitään. Mutta ei sitä haittaa jos mä käyn joskus niin ok.