onkohan tää nyt ihan normaalia..??

  • Viestiketjun aloittaja Viestiketjun aloittaja normaaliako..??
  • Ensimmäinen viesti Ensimmäinen viesti
N

normaaliako..??

Vieras
eli viikkoja kasassa 38, ja nyt on uutena ongelmana tullut se etten voi pissata normaalisti, siis eli pöntöllä istuessani, vaan joudun pissaamaan seisaaltaan..
onkohan muilla samanlaista vaivaa vai olenko ainoa :DD ja onkohan tää nyt ihan normaalia, vai pitäiskö soittaa synnärille..? :O
 
MUlla oli toista odottaessa sama ongelma oli vaan jo rv28 asti et 12 viikkoo jouduin käydä suihkussa pissalla :x mut ihan normaalia kuulemma oli neuvolan mukaan vauva vaan paino johonki niin kun istuin ettei mitään tullut.
 
[QUOTE="noppispoppis";23955680]MUlla oli toista odottaessa sama ongelma oli vaan jo rv28 asti et 12 viikkoo jouduin käydä suihkussa pissalla :x mut ihan normaalia kuulemma oli neuvolan mukaan vauva vaan paino johonki niin kun istuin ettei mitään tullut.[/QUOTE]

mä kans joudun suihkussa käymään pissalla..ei muuten onnistu :D
 

Yhteistyössä