J
Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Alkuperäinen kirjoittaja vieras:Riistät senkin ajan lapsiltasi.
Alkuperäinen kirjoittaja ono:Ihan mielelläni maksan sen ~60 euroa kuussa siitä, että saan harrastaa monipuolista liikuntaa. Se on itseen sijoittamista.
Alkuperäinen kirjoittaja HeviäPRKLE:Alkuperäinen kirjoittaja ono:Ihan mielelläni maksan sen ~60 euroa kuussa siitä, että saan harrastaa monipuolista liikuntaa. Se on itseen sijoittamista.
60?!!? Minä maksan kuussa 34? ja siihen kuuluu jumpat ja sali+ infrapunasauna ja hierontatuoli.mahdat asua jossain isommassa kaupungissa?
Alkuperäinen kirjoittaja HeviäPRKLE:onko pakko ottaa vuoden jäsenyys jos epäilyttää?ota 3kk? minä otin vuoden ja alku meni vähemmän aktiivisena.nyt pyrin käymään neljästi viikossa.
Alkuperäinen kirjoittaja vieras:Alkuperäinen kirjoittaja vieras:Riistät senkin ajan lapsiltasi.
Ja sinä sen ajan kun istut netissä ihmettelemässä...
Alkuperäinen kirjoittaja TilkkuTyttö:Ei se välttämättä ole riistoa, mutta mua kyllä ärsyttää että liikuntakeskuksissa tuntuu nykyään olevan ainut vaihtoehto tuo vuoden jäsenyys ja sillä selvä. Toinen ärsyttävä seikka on ettei nettisivuilta yleensä löydä hintoja.
Mulla on ainakin sen verran sekä asuinpaikka että elämäntilanne muuttunut vuodenkin sisään useaan otteeseen, ettei tollasessa sopimuksessa olisi ollut mitään järkeä. Nytkään emme tiedä kuinka kauan asumme nykyisessä asunnossamme- ei ehkä vuottakaan. En tykkää noista vuoden sopimuksista, en! Liikkumista kyllä rakastan.
Alkuperäinen kirjoittaja Impi:Musta kaikki tuollaiset vuoden pakolliset sopimukset on "riistoa". Pitäisi voida ostaa palveluja enintään kuukaudeksi kerrallaan. Koskee siis niin noita kuntosaleja kuin kaikkea muutakin ( esim. tv:n maksukanavat )
Alkuperäinen kirjoittaja vieras:Muutto on pätevä syy keskeyttää sopimus. Kannattaa ottaa asioista selvää.![]()