Laitoin hiuksiin värinpoiston et saan vanhan värin pois enkä oo vielä kerennyt värjäämään uudella värillä mitkä tänään mulle tuli.. =)Alkuperäinen kirjoittaja åboriginaali:No miksi sun hiukset on vaaleet?
Onks "nätti" tipunkeltainen tai sellainen tooooosi luonnollinen blondi tyyliin J. Tukiainen?Alkuperäinen kirjoittaja pintelin:Laitoin hiuksiin värinpoiston et saan vanhan värin pois enkä oo vielä kerennyt värjäämään uudella värillä mitkä tänään mulle tuli.. =)Alkuperäinen kirjoittaja åboriginaali:No miksi sun hiukset on vaaleet?
Nää on kyllä todella upeet ja niiin luonnollisen väriset. :snotty: Mulla oli rose redillä värjätyt,mut alko niin kyllästyttään ja nyt värjään cerisellä kunhan tästä värjäyspuuhiin joutaa..Alkuperäinen kirjoittaja åboriginaali:Onks "nätti" tipunkeltainen tai sellainen tooooosi luonnollinen blondi tyyliin J. Tukiainen?Alkuperäinen kirjoittaja pintelin:Laitoin hiuksiin värinpoiston et saan vanhan värin pois enkä oo vielä kerennyt värjäämään uudella värillä mitkä tänään mulle tuli.. =)Alkuperäinen kirjoittaja åboriginaali:No miksi sun hiukset on vaaleet?
Millaisen uuden värin meinaat laittaa? Eiks sulla ollu joskus sellainen tosi makee shokkipunainen tukka?
Kaupallinen yhteistyö: Storytel