Nyt sanona kyllä, että hasitakoon palsta pitkän PEEN!!! Että mua nyppii toi ennakkosensuuri.

  • Viestiketjun aloittaja Viestiketjun aloittaja "jepjepjep"
  • Ensimmäinen viesti Ensimmäinen viesti
J

"jepjepjep"

Vieras
Tein aloituksen aiheesta Jamie Oliver ja roikotettu vauva ja eiku sekin meni valvojalle.

MILLÄ PERUSTEELLA VIESTI MENEE VALVOJAN KAUTTA???

JA TULEEKO NE JUMALISTE IKINÄ NÄKYVIIN?

Yhtäkään omaa viestiä en ole bongannut valvonnan jälkeen, enkä tod ole tätä viestiä poislukien laittanu mitään asiatonta / kireetä.
 
okei, peruste 1. Linkki.

Entä ne muut perusteet? Ekan kerran laitoin nyt linkin.


Ja tämäkin perkele:


Virheitä
Virheilmoitus

* Tämä käyttäjänimi on jo rekisteröity. Jos olet alkupkirjkueivoiollaap, ole hyvä ja kirjaudu sisään.

Tämä käyttäjänimi on jo rekisteröity. Jos olet xcvtrgfhdn eli ap, ole hyvä ja kirjaudu sisään.



Mistä helvetistä noin "tämä on rekisteröity"-ilmot tulee
 
Kieltämättä ärsyttää toi " et voi olla ap". Minusta siinä sais olla jotain rajoituksia nykyään mitä saa nimimerkikseen rekisteröidä. Ettei tollasta yleisesti käytettyä. Sitä paitsi, joku taisi jossain välissä olla "vieras", ei vissiin enää, kun ei siitä herjaa.
 
[QUOTE="vieras";22092880]Kieltämättä ärsyttää toi " et voi olla ap". Minusta siinä sais olla jotain rajoituksia nykyään mitä saa nimimerkikseen rekisteröidä. Ettei tollasta yleisesti käytettyä. Sitä paitsi, joku taisi jossain välissä olla "vieras", ei vissiin enää, kun ei siitä herjaa.[/QUOTE]

Ei tasan ole noita mun kokeilemiani rekisteröity, kun ihan summamutikassa hakkasin näppistä.

Syön hattuni jos "xcvtrgfhdn eli ap" on ihan oikeasti rekisteröitynyt ihminen.....

Voin itseasiassa syödä koko talon, jos näin on.
 

Yhteistyössä