nyt kehumaan itseä, kaikki mukaan

  • Viestiketjun aloittaja Viestiketjun aloittaja Wicked Mary
  • Ensimmäinen viesti Ensimmäinen viesti
Parasta ulkonäössä on varmaan hiukset jotka olen vihdoin saannut kasvatettua siihen mittaan että ulottuvat olkapäille. :whistle: (saavutus sekin)

Luonne ...huumorintajuinen omalla kierolla tavalla B)

Jaa hyvä ? Noo kädentaidot tai käsityöt on aina olleet hyvät, etenkin pienet näperrykset on mun alaa
 
Parasta ulkonäössä: silmät, hiukset tosin hiusten malli on tällä hetkellä ihan peeceestä kun kasvatan jälleen kerran, mutta paksut ja hyväkuntoiset ovat
Luonteessa: huumorintaju ehkä...aargh olen kai aika ulospäinsuuntaunut en enää ujostele niin paljoa outojenkaan seurassa, siis samanlainen lörppö kuin äitini! :D
Missä olen hyvä: hö...no varmaan palstalta löytyy monta minut tässä peittoavaa, mutta englannin kieli on aina ollut kuin toinen äidinkieli. 5 vuotta olen sitä eksän kanssa puhunut kotikielenä ja siellä asunutkin hetken, auttanee ehkä asiaa.
 
se että oon paremmassa kunnossa fyysisesti raskauden jälkeen. 7kg laihempi =)

se että osaan kattoa asian monelta kantilta ja huomioida muita ristiriidoissa

oon hyvä sairaanhoitajana ja äitinä
12484%5B1%5D.gif
 

Yhteistyössä