Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Noilla hinnoilla vain oikeisto bilettämässä.Vihervasemmistolaiset bileet.
Selvennä vähäntosi on, venäjän ortodoksikirkko on putlerin taskussa
Päinvastoin nyt on hyvä kuulla mitä kirkoissa on vikana ja mihkä haluisi parannuksia ja mitä toimintoja haluttaisiin lisätä ja nikean kolmannen kokouksen voi järjestää näin netissä jossa rahvaskin saa esittää näkemyksiään![]()
Moneen kertaan olen kehoittanut sinua vaihtamaan palstaa kun et kerran täällä viihdy, mutta etpä vain ole lähtenyt. Eli aika rajatut ovat mahdollisuudet palstan putsaamiseen ja edelleen joudumme lukemaan valitusvirsiäsi, jotka vain masentavat ja tuottavat pahaa oloa ihmisille.”Sinällään mulla ei oo mitään homoja yms. transsuja vastaan, mutta heidän pitää noudattaa samoja siveellisyyssääntöjä kuin muiden. Eikä tuputtaa pornoiluaan joka paikassa.”
Miksi et aloita putsauskampanjaasi tällä palstalla? Eihän täällä muut viihdy kuin pervot ja persut plus pervopersut.
Osuin nilkkasi kun taas ärähdit. Käytä nimimerkkiäsi, sillä kirjoitustyylisi on helppo tunnistaa. Pridekulkueessa ei ole mitään moittimisen aihetta. Fiksuja ihmisiä viettämässä kaunista kesäpäivää. Tämän palstan enemmistö on kaappihomoja kuten todennäköisesti sinäkin.Moneen kertaan olen kehoittanut sinua vaihtamaan palstaa kun et kerran täällä viihdy, mutta etpä vain ole lähtenyt. Eli aika rajatut ovat mahdollisuudet palstan putsaamiseen ja edelleen joudumme lukemaan valitusvirsiäsi, jotka vain masentavat ja tuottavat pahaa oloa ihmisille.
mm.ja mikä tässä eroaa Lännen touhuista?
Pedo-Biden Saulinkaveri USA EU jne?