Ei sitä saa kuin sieltä ryhmästä tai kirjekurssista. Halvemmaksi tulee käydä vaikka se yksi kerta ryhmässä, jollon saa kaikki tarvittavat vihkoset ja NEuvoja...
Minä kävin sillon eka rysäyksellä joka viikko ryhmässä. Enkä mä ollu köyhempi sen 10e takia kuin aikaisemminkaan. Mä söin ennen varmasti sen 10e eestä hyvää (karkkia ja muuta) viikossa.