mistä tytölle kapeita farkkuja?

  • Viestiketjun aloittaja Viestiketjun aloittaja sannamanna
  • Ensimmäinen viesti Ensimmäinen viesti
S

sannamanna

Vieras
tyttö on aika luikero ja useet housut on tosi kurjan näköisiä sen päällä. kirpparilta löysin oikeen istuvat farkut,on ulkomailta ilmeisesti tuotu. tyttö käyttäs kokoo 104
 
Ai, musta ne taas on aika kapeita kaikki ja meillä on normaali sirpakka tyttö. Kerran kyl vahingossa ostin poikien farkut ja ne ainalin oli toooosi pillit. Löytyskä sieltä? Noi on kokopunaset, eli ei heti huomaa poikien housuiksi.
 
Tokmannilta löytyi meiän tytölle ihana kapea malli, oisko ollu jotain 14e hintaa. Tummansiniset, ohutta joustavaa farkkua, pieni mansikka-brodeeraus toisen etutaskun päällä, läppätaskut takana ja takana vyötäröllä sellanen solkikiristys. Merkkiä en nyt muista, en oo kotona, mutta jos kiinnostaa, voin kotona kattoo senkin. :flower:
 
täytyykin ihan mennä kierteleen. oon viimeaikoina koittanut tilata. hennesiltähän voiskin löytyä. ihan pillejä en halua,vaan sellaiset joka pepun ja reisien kohdalta on kapeat ja muuten laskeutuu sitten kauniisti kengänpäälle. tokmanni löytyy melkein naapurista niin vois sieläkin käydä katsomassa.
 

Yhteistyössä