Mistä kiva & värikäs myssy kevääksi 2 vuotiaalle?

  • Viestiketjun aloittaja Viestiketjun aloittaja "Kevät"
  • Ensimmäinen viesti Ensimmäinen viesti
K

"Kevät"

Vieras
Kevät vaatteita suunnittelen ja kiva myssy olisi etsinnässä. Viime syksynä ja keväänä oli Metsolan frilla lakki siis sellainen missä tulee narut leuanalle ja on joustofroteeta. Oli hyvän mallinen ja muutenkin kivan näköinen. Nyt Metsolalla ei näkynyt mitään kivoja vastaavia olevan myynnissä.

Jonkin verrran googlettelin mutta ei oikein löytynyt mieluisia ja aika vähän muutenkin myssyjä missä on narut. Pääasiassa ihan trikoo pipoja on tarjolla. Olisiko jollain antaa vinkiksi joku merkki minkä myssyjä kannattaa katsella?
 
Merkillä ei ole väliä kunhan on kivan näköinen. Yleensä tykkään metsolasta, albababysta, ejsikkeleijstä, polarn o pyretistä ymv. Mutta ostan sen mukaan mikä on kestävän ja kivan näköinen.
 

Yhteistyössä