mistä käytettyjä, HYVIÄ, NÄTTEJÄ vauvanvaatteita netistä?

  • Viestiketjun aloittaja Viestiketjun aloittaja "mamma"
  • Ensimmäinen viesti Ensimmäinen viesti
M

"mamma"

Vieras
Haluaisin ostella netin kautta ihania vauvanvaatteita tulokkaalle, mutta ei näyttänyt olevan huutonetin tarjontakaan kovin kummoinen ainakaan poikavauvalle- perus potkareita ja yökkäreitä. Missä kaikki nykyaikaiset vaatteet, käyttövaatteet, lindexin uusretrot ym??

Kertokaa jos tiedätte facesta joitain hyviä ryhmiä!! Itse en tiedä mitään :D
 
Potkarit ja bodyt nyt vaan on kaikkein käytännöllisempiä.. Kaupassa taas tunnutaan myytävän vaan farkkuja vasta-syntyneille. Ylipäänsä pojille ok uutena ja käytettynä huonommin mitään kivaa myynnissä.

Mutta huutiksen lisäksi kannattaa katsoa myös tori.fi, nettikirppu.fi, minipoppoo.fi
 
Hae muullakin sanalla kuin uusretro ja retro. Hokasin vasta tästä kirjoituksestasi, että sehän sana minunkin olisi pitänyt lisätä huutiksen kohteisiini. Tyhmästi vaan lukee tyyliin "sinisävyiset potkuhousut", koko 74cm jne. Ja kuvakin näkyy vasta kun klikkaa kohteen auki.
 

Yhteistyössä