Mistä kauniit imetysliivit isorintaiselle?

  • Viestiketjun aloittaja Viestiketjun aloittaja Avatar
  • Ensimmäinen viesti Ensimmäinen viesti

Avatar

Uusi jäsen
16.12.2007
29
0
1
Bravadolta löysin yhdet loistavan tuntuiset imetysliivit, jotka istuvat hyvin tällaiselle isorintaiselle ja niitä ostinkin sitten kaksin kappalein. Liivit kuitenkin ihan sporttiliivien näköiset ja mieli tekisi löytää jotkut vähän kauniimmat, romanttisemmat, mutta silti tukevat imetysliivit. Oisko jollain vinkkiä, että mistä sellaiset voisi löytää?

Yhdet pitsiset liivit ostin ennen synnytystä ja ne joutaisivat roskikseen, koska niistä on oikeastaan ainoastaan liivinsuojien pidikkeeksi.
 
ajattiin naistenklinikalta kotiin Beluan kautta, kun oli imetysliivit vasta tilauksessa synnytyksen aikoihin. erittäin hyvä palvelu ja ostin samalla yöimetysliivit kans. isoja kokoja! mulla löytyy myös ne Bravadon liivit ja mun mielestä ne on kauniit, ja kaveritkin on kyselly mistä noin nättejä saa... harmi kun ei ole mustana niitä.
 
Löysin ensihätään yhdet isot prisman hyllystä, olisko mun koko ollut 90 e-f. Pitsiset ja valkoiset, sellaiset romanttisen liivit kaarituilla. Kovasti olen niitä käyttänyt, ainoa huono puoli ovat ohuet sangat.
 

Yhteistyössä