millaiset farkut sopii aikuiselle naiselle?

  • Viestiketjun aloittaja Viestiketjun aloittaja ?
  • Ensimmäinen viesti Ensimmäinen viesti
No miten ois sellaset joustovyötärö- prässisaumayökötykset? Niitä varmaan voi tilata jostai kotirova.fi tms. Niin ja korkeavyötärö ehdottomasti. Oothan vielä ylipainoinen?
 
Alkuperäinen kirjoittaja nätit:
No miten ois sellaset joustovyötärö- prässisaumayökötykset? Niitä varmaan voi tilata jostai kotirova.fi tms. Niin ja korkeavyötärö ehdottomasti. Oothan vielä ylipainoinen?

?

mikä teitä vaivaa, oletteko itse 30 vee ja kuljette jossain hile-kulutus-farkuissa? minulla kaikki farkut ovat jäänteitä alle parikymppiseltä ja nyt ne näyttää typerältä päällä, ei sovi yhtään olemukseen. ovat sellaisia teinifarkkuja.

edelleen, niitä hyviä suosituksia kaipaan farkuista jotka ei ole teinimäisiä
 
Alkuperäinen kirjoittaja 30-vee nainen:
Espritillä aika kivoja farkkuja, samoin Lindexillä...kokeilepa sieltä.

kiitos vinkistä! just tällaisia esimerkkejä kaipasin.

ei kai farkuissa ikärajaa ole, mutta mun mielestä ei ole kaunista että teini-iän ohittanut kulkee jossain hile-glitter-kulutusfarkuissa joita itselläni on
 

Yhteistyössä