Mielipiteitä tällaisesta sivustosta?

  • Viestiketjun aloittaja Viestiketjun aloittaja Pohtii pohtii
  • Ensimmäinen viesti Ensimmäinen viesti
P

Pohtii pohtii

Vieras
Ilmaiset treenivideot netissä

Mitä mieltä olette yllä olevasta sivustosta tai sivuston ideasta? Sivut ovat vasta tekeillä ja hyvin alkuvaiheessa, mutta olisi kiva kuulla kiinnostaisiko ylipäätään ketään kyseisenlainen sivusto. Kaikenlaiset risut ja ruusut otan vastaan ja muutenkin kaikki kommentit asiasta todella tervetulleita.
 
Hyvä, jos videot on selkeästi ja helposti löydettävissä (youtube on mun makuun aika sekava). Miten aiot pysyä kärryillä linkkien toimivuudesta?
Lisäksi tykkäisin, jos voisi merkitä itselleen suosikit, ja ne löytäisi helposti jostain omasta valikostaan. Vaatinee kirjautumisen kylläkin.
Lisää kategorioita lajien mukaan.

Ei tuo minusta huono idea ole ollenkaan :)
 
Kiitos vastauksesta! Ajattelin aina silloin tällöin testata linkkien toimivuudet. Lisäsin nyt myös sivulle kohdan, josta voi ilmoittaa toimimattomasta linkistä jos sellainen tulee vastaan.

Tosiaan kuten näkyy, sivut on hyvin alkuvaiheessa ja vasta opettelen sivujen tekemistä tässä samalla. Mutta ainakin varovasti kokeilen josko kiinnostusta löytyisi. Pikkuhiljaa lisäilen videoita ja kategorioita. :)
 
  • Tykkää
Reactions: Moraalinvartija

Yhteistyössä