Se syödään siellä ala carte ravintolassa ja sen mukana saa kuohuviiniä, muuten samaa kamaa kuin buffetissa.Alkuperäinen kirjoittaja Hulipumpsis:Juu, Siljan sivuilla just kattelin eli etukäteen varattuna ton 9,50? ja laivalta ostettaes 10,50?. Mutta änkeen oman kysymykseni eli mikä se Erikoisaamiainen on ??
Tossa erikoisaamiaisessa on kyllä se etu, että on tosi väljää ja rauhallista. Eipä tarvi sämpylää jonottaaAlkuperäinen kirjoittaja se toinen täti:Se syödään siellä ala carte ravintolassa ja sen mukana saa kuohuviiniä, muuten samaa kamaa kuin buffetissa.Alkuperäinen kirjoittaja Hulipumpsis:Juu, Siljan sivuilla just kattelin eli etukäteen varattuna ton 9,50? ja laivalta ostettaes 10,50?. Mutta änkeen oman kysymykseni eli mikä se Erikoisaamiainen on ??
Risteilyjä saa ilmaiseksi kaikenlaisilla kupongeilla. Pitäähän jollain kustannuksia kattaa.Alkuperäinen kirjoittaja kauhistunut:Siis maksaako se nykyään Siljalla 19 euroa per nenä???
hävytön!!!Alkuperäinen kirjoittaja Helmat korvissa:Mutta jos syö vain tähteet lasten lautasilta niin ei tarvitse maksaa mitään.
Kaupallinen yhteistyö: Storytel