Lähettäkää ultrakuvia,yritän tulkita sukupuolen.

  • Viestiketjun aloittaja Viestiketjun aloittaja Ellinoora
  • Ensimmäinen viesti Ensimmäinen viesti
E

Ellinoora

Vieras
Olen jonkinverran perehtynyt ultrakuviin,joten tuli mieleen että voisin koittaa tulkita vauvan sukupuolta kuvista,jos jollakulla on. Lähettäkää siis kuvia,mielellään selkeitä ja parhaita ovat ne joissa vauva jalat ylhäällä pepusta kuvattuna. Yritän kertoa näkemykseni,hauska nähdä osuuko ultraajan kanssa yksiin. Takuita en tietenkään anna...yhdestä kuvasta kun ei aina voi kovin paljoa päätellä. Kertokaa sitten myös menikö oikein.
 
5813629.jpg
 
Alkuperäinen kirjoittaja ellinoora:
Tuosta kuvasta ei kyllä osaa sanoa mitään,koska siinä ei selkeästi näy vauvan jalkojen väliin. Toivottavasti ultraaja on nähnyt.

Ok. Juu saatiin sitten 4d:ssä tietää. Tuosta kerrasta ei kysytty vaikka olisi saanut tietää.. harmi, mulla ei ole yhtään "selkeää" kuvaa... Kaikki vauvan naamasta:D
 
Niinpä se on että aika harvoin ultraajat kunnon "alapääkuvaa" antavat,ehkä sitten useimmat haluavat kuitenkin enemmän niitä kasvokuvia. Toisaalta mielestäni olisi kiva saada "todiste" vauvan sukupuolesta,ettei tarvitse pelkästään uskoa ultraajan sanomaan.
 

Similar threads

Yhteistyössä