onko sijaisista pula? Ellei ole työkokemusta - onko mahdollista saada sijaisuuksia? Paikkakunta?
vieras 22.01.2009 #1 onko sijaisista pula? Ellei ole työkokemusta - onko mahdollista saada sijaisuuksia? Paikkakunta?
vieras 22.01.2009 #3 Pääkaupunkiseudulla ainakin vanhainkodeissa on sijaisuuksia tarjolla. Sinut kyllä perehdytetään toimintaan joten reippaasti vaan töitä hakemaan.
Pääkaupunkiseudulla ainakin vanhainkodeissa on sijaisuuksia tarjolla. Sinut kyllä perehdytetään toimintaan joten reippaasti vaan töitä hakemaan.
vieras 22.01.2009 #8 Oulussakin pulaa sijaisista monessa paikassa. Varsinkin jos on valmis tekeen ihan päivän parin sijaisuuksiakin ja pystyy tuleen nopeesti kun soitetaan.
Oulussakin pulaa sijaisista monessa paikassa. Varsinkin jos on valmis tekeen ihan päivän parin sijaisuuksiakin ja pystyy tuleen nopeesti kun soitetaan.