kysymys Särkänniemestä..

  • Viestiketjun aloittaja Viestiketjun aloittaja "susu"
  • Ensimmäinen viesti Ensimmäinen viesti
S

"susu"

Vieras
voiko Särkänniemen Angry Birds Landiin ostaa erillisen lipun vai pitääkö sinne ottaa tuommoinen elämys/ipana avain?Me käytäis vaan tuolla ABL:ssa ja eläinpuistoalueella.
 
Se koko angry birds land on suuren luokan kusetus. Ei kannata mennä kovin suurinnodotuksin. Vastaavia ilmaisiakin meikkipuistoja on olemassa. Ja ne samat laitteet on olleet siellä jo vuosia. Kalliimmaksi tulee jos menette pyistoon sisälle ja eläintarhaan plus käytte parissa laitteessa. Eli jos olette menossa niin oko rannekkeilla tai ei ollenkaan.
 
Siiis sinne ablandiin pääseesisäänpääsymaksulla, ja joka laitetta (paitsi sitä leikkipuistoa) varten pitää olla elämyslippu. Samoin kuin eläintarhaa tai mktä tahansa särkänniemen laitetta varten. Hinnoittelu on toteutettu niin että ranneke on käytännössä anoa vaihtoehto.
 

Yhteistyössä