Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Alkuperäinen kirjoittaja Rukoilijasirkka:Mitä tarkottaa kokenut elämää?![]()
Alkuperäinen kirjoittaja ÄitiysLomalainen:Mun eka pitkäaikainen poikaystävä oli neitsyt ja tosi fiksu ja kiva tyyppi ja komea...![]()
Alkuperäinen kirjoittaja JONSERED Baroness of Bastardia:Mikä ettei... Ei tulisi mieleenkään alkaa kysellä seksihistoriaa.
Alkuperäinen kirjoittaja suhmura-81:Minun mies oli neitsyt, kun kävimme 9.5vee sit seurustelee....Meillä on mennyt tosi hyvin! En olisi hänen kaa ruvennut lapsiakaan tekee jos ei olis hyvin menny...Oppivat tosi hyvin ja eipä oo mihin verrata... Vai tarkotatko horoskooppia?
Alkuperäinen kirjoittaja Horuksen silmä:Alkuperäinen kirjoittaja JONSERED Baroness of Bastardia:Mikä ettei... Ei tulisi mieleenkään alkaa kysellä seksihistoriaa.
Eiköhän se tulis ilmi kysymättäkin![]()
Alkuperäinen kirjoittaja JONSERED Baroness of Bastardia:Alkuperäinen kirjoittaja Horuksen silmä:Alkuperäinen kirjoittaja JONSERED Baroness of Bastardia:Mikä ettei... Ei tulisi mieleenkään alkaa kysellä seksihistoriaa.
Eiköhän se tulis ilmi kysymättäkin![]()
Mutta eipä kai siinä vaiheessa enää sängystä tulisi pois potkaistua. Jos sinne saakka jo on ehditty.