No se on toi poltergeistissa näytellyt Heatrher O´rourke, joka kuoli Crohnin taudin aiheuttamaan suolitukkeumaan .1988 12-vuotiaana.Alkuperäinen kirjoittaja ap.:Se oli kuulemma seonnut ja nuorena kuollut.
Mullaki tuli tää mieleen.Alkuperäinen kirjoittaja esikoinen:ethän vaan sekoita asioita? siis poltergeistissa näytellyt pikkutyttö on kuollut silloin aikoinaan muistaakseni johonkin suolistosairauteen.
Ok.Alkuperäinen kirjoittaja esikoinen:manaajassa näytellyt Linda Blair on kyllä mun tietojen mukaan edelleen elossa ja voi hyvin
Ei mikään ihan nuorikaan enää kun syntymävuosi on 1959![]()
en tienny.Alkuperäinen kirjoittaja esikoinen:Tää nyt ei tähän varsinaisesti liity, mut tiesittekö, et se pikkutyttö, joka naytteli yhdessä Tappajahaissa (siinä missä ne on siellä bahamalla, se on sen ellen bradyn pojan tytär) kuoli kymmenvuotiaana kun isänsä tappoi sen![]()
http://fi.wikipedia.org/wiki/Judith_BarsiAlkuperäinen kirjoittaja Nyynä:en tienny.Alkuperäinen kirjoittaja esikoinen:Tää nyt ei tähän varsinaisesti liity, mut tiesittekö, et se pikkutyttö, joka naytteli yhdessä Tappajahaissa (siinä missä ne on siellä bahamalla, se on sen ellen bradyn pojan tytär) kuoli kymmenvuotiaana kun isänsä tappoi sen![]()
![]()
Kaupallinen yhteistyö: Storytel