Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
"Ongelmista varoitettu vuosiaHalla-aho: Muut puolueet haluavat toistaa kaikki Ruotsin virheet
Ruotsin kokoomusjohtaja pyysi äskettäin omasta ja puolueensa puolesta anteeksi maahanmuuttokatastrofista varoittaneiden haukkumista ja vaientamista, joka on jatkunut jo vuosia. Perussuomalaisten Halla-aho varoittaa suomalaisia siitä, että muut puolueet haluavat toistaa kaikki Ruotsin tekemät virheet niin maahanmuutossa kuin mielipideterrorissakin.
https://www.suomenuutiset.fi/halla-aho-puolueet-haluavat-toistaa-ruotsin-virheet/
Totta, tuo on kokoomuksen wanhaa taktiikkaa ajaa kaksilla rattailla. Ben Z:n paikan otti nyt Rydman.Nyt tarkkana. Rydman on kokoomuksen maahanmuuttovastaista siipeä, mutta kokoomus tykkää ajaa kaksilla rattailla. Orpo mussutti juuri A-studiossa ihmisoikeuksista, joten Rydmanin pitää antaa mamu-lausunto. Sama juttu toistui sotessa: Orpo ajoi sotea ja etenkin valinnanvapautta ja Vapaavuori vastusti sitä.
Katos vaan Anttihan se siinä haastateltavana hyvin vetää epsanjaa.Espanjalaismies vuosia sitten.
https://m.riemurasia.net/video/Espanjalaismies-keskustelee-Suomen-politiikasta/158159
Komoomuksen pää-äänenkannattaja Verkkouutiset myy meille Kokoomuksen ja Ruotsi-Kokoomuksen eli Moderaattien "kääntymystä", puhuisin itse takinkäännöstä ja populistisesta suosion kalastelusta, nyt kun kansa on näyttänyt olevansa massahaittamaahanmuuttokriittistä.Kokoomus kääntymässä persujen linjalle mitä tulee maahanmuuttopolitiikkaan
https://www.verkkouutiset.fi/wille-rydman-ruotsista-merkittava-viesti-kokoomukselle/
Espanjalaismies vuosia sitten.
https://m.riemurasia.net/video/Espanjalaismies-keskustelee-Suomen-politiikasta/158159