Kiva puku häihin?

  • Viestiketjun aloittaja Viestiketjun aloittaja Kaasona heinäkuussa
  • Ensimmäinen viesti Ensimmäinen viesti
K

Kaasona heinäkuussa

Vieras
Kaipailen juhlavaa (mutta ei ihan iltapukua kuitenkaan) asua häihin, joissa olen kaasona. Häät on heinäkuussa. Kaipailisin siis vinkkejä nettikaupoista, joista voisin asun löytää :) Alkaa pikkuhiljaa pukata stressiä :D Kaikki paikalliset kaupat olen kiertänyt, mutta mitään mieleistä ei tahdo löytyä. Auttakaa kaasoa mäessä, jookos :)

 
Morsiamen "pikkuapulainen", joskus myös uskollinen orja :D Etkö oikeasti tiedä, vai halusitko vain kiusata?

Tosin minä olen ottanut tämän tehtävän ilolla vastaan ja on ihanaa seisoa rakkaan ystävän vierellä hänen tärkeänä päivänään.
 
En tiedä mitkä kaupat kuuluu paikallisiin kauppohin, mutta Vilasta ja Sistersiltä saa tosi kivoja mekkoja varsikin kesäksi.. Kummallakaan ei kyllä taida nettikauppaa olla..
 
Kiitos, ihania pukuja tuolla. Ja tuo PieniJahentoOte:n vinkkaama oli tosi kaunis myös. Jotain tuon tyyppistä olen ajatellutkin.

Ei ole Vilaa eikä Sistersiä täällä meillä..
 

Yhteistyössä