H
HelloShitty
Vieras
sen jälkeen vaan ollu saunassa piilossa...onko tommosia kohtauksia normaaleja vai onko siinä katissa jotain häikkää? 
Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Alkuperäinen kirjoittaja plääh:millaisessa tilanteessa se sai tuon ekan kohtauksen?
Alkuperäinen kirjoittaja HelloShitty:Alkuperäinen kirjoittaja plääh:millaisessa tilanteessa se sai tuon ekan kohtauksen?
en tiiä..lapset tuli itkien meille kun niitä pelotti. katti oli sillon keittiössä nurkassa ja täris.
se on muutenkin tosi pelokas. esim. kun imuroi niin menee moneks tunniks piiloon. lapset oli kyllä leikkiny niitten kaa. mutta miks noi kaks kissaa nyt riitelee keskenään ihan hirveesti??Alkuperäinen kirjoittaja plääh:Alkuperäinen kirjoittaja HelloShitty:Alkuperäinen kirjoittaja plääh:millaisessa tilanteessa se sai tuon ekan kohtauksen?
en tiiä..lapset tuli itkien meille kun niitä pelotti. katti oli sillon keittiössä nurkassa ja täris.
ei lapset oo tehneet kissalle mitään? kuullostaa kuin kissa olisi säikähtänyt jotain ja kamalasti
Alkuperäinen kirjoittaja vieras:kuulostaa siltä että kissa on kipeä,lääkäriin mars
Alkuperäinen kirjoittaja HelloShitty:se on muutenkin tosi pelokas. esim. kun imuroi niin menee moneks tunniks piiloon. lapset oli kyllä leikkiny niitten kaa. mutta miks noi kaks kissaa nyt riitelee keskenään ihan hirveesti??reagoiko se toinen katti noin siihen siskonsa paniikkikohtaukseen?
Alkuperäinen kirjoittaja plääh:Alkuperäinen kirjoittaja HelloShitty:se on muutenkin tosi pelokas. esim. kun imuroi niin menee moneks tunniks piiloon. lapset oli kyllä leikkiny niitten kaa. mutta miks noi kaks kissaa nyt riitelee keskenään ihan hirveesti??reagoiko se toinen katti noin siihen siskonsa paniikkikohtaukseen?
reagoi, pelästynyt ja pelokas kissa levittää ympärilleen hajuja ja viestejä joihin toiset reagoi vihamielisesti
Alkuperäinen kirjoittaja HelloShitty:Alkuperäinen kirjoittaja plääh:Alkuperäinen kirjoittaja HelloShitty:se on muutenkin tosi pelokas. esim. kun imuroi niin menee moneks tunniks piiloon. lapset oli kyllä leikkiny niitten kaa. mutta miks noi kaks kissaa nyt riitelee keskenään ihan hirveesti??reagoiko se toinen katti noin siihen siskonsa paniikkikohtaukseen?
reagoi, pelästynyt ja pelokas kissa levittää ympärilleen hajuja ja viestejä joihin toiset reagoi vihamielisesti
okei..pitäiskö niitä nyt pitää erikseen vai oottaa et se menee ohi? se panikoiva katti näyttää olevan ihan ok mutta toinen ei. |O
Alkuperäinen kirjoittaja plääh:Alkuperäinen kirjoittaja HelloShitty:Alkuperäinen kirjoittaja plääh:Alkuperäinen kirjoittaja HelloShitty:se on muutenkin tosi pelokas. esim. kun imuroi niin menee moneks tunniks piiloon. lapset oli kyllä leikkiny niitten kaa. mutta miks noi kaks kissaa nyt riitelee keskenään ihan hirveesti??reagoiko se toinen katti noin siihen siskonsa paniikkikohtaukseen?
reagoi, pelästynyt ja pelokas kissa levittää ympärilleen hajuja ja viestejä joihin toiset reagoi vihamielisesti
okei..pitäiskö niitä nyt pitää erikseen vai oottaa et se menee ohi? se panikoiva katti näyttää olevan ihan ok mutta toinen ei. |O
laita erikseen rauhoittumaan jos on mahdollisuus. pahimmillaan voi yltyä kunnon matsiksi jossa veri lentää
Alkuperäinen kirjoittaja HelloShitty:pitääpä laittaa toinen "jäähylle"..kiitti paljon tiedosta. :flower: ikinä en oo nähny tommosta aikasemmin.ei kai muu auta ku katella ja oottaa että toi menee ohi.
Alkuperäinen kirjoittaja plääh:Alkuperäinen kirjoittaja HelloShitty:pitääpä laittaa toinen "jäähylle"..kiitti paljon tiedosta. :flower: ikinä en oo nähny tommosta aikasemmin.ei kai muu auta ku katella ja oottaa että toi menee ohi.
siihen menee tunneista jopa pariin päivään että rauhoittuu
Alkuperäinen kirjoittaja meidän:kissalla tuli vanhemmiten jonkinsorttisia epileptisiä kohtauksia ja silloin reagoi tohon tyyliin. Usein sai kohtauksen napsuvista tai rapisevista äänistä.