Käyttääkö teistä kukaan SUOLAPIIPPUA??

  • Viestiketjun aloittaja Viestiketjun aloittaja "akka"
  • Ensimmäinen viesti Ensimmäinen viesti
A

"akka"

Vieras
Tilasin sellaisen, kun niin kovasti kehuttiin ja nyt se tuli...minulla on siis astma ja tulehdustakin keuhkoissa tällä hetkellä.
Ajattelin kokeilla ensin tositositosi varovasti, kun aivan outo ja uusi juttu. Imaisin vain puolen henkäyksen verran...ja voi kamala mikä olo siitä seurasi!!!!:o Voiko olla totta?!
Samantien iski päähän kamala paine ja polte, kieltä kirveli ja tuntui, että pyörryn siihen paikkaan...se olo ei kestänyt kovin kauaa, mutta jotenkin heikko olo ollut sen jälkeen.
En IKINÄ uskalla enää kokeilla, hyi kamala...
Voiko tuo olla terveellistä??? Huono on olo vieläkin. Heikottaa.
 
Mulle ei tee tuota vaikka verenpaineen kanssa PITÄÄ OLLA TARKKANA, helpottaa oireita ajan kanssa. Aluksi annokset tuntuvat voimakaampina, kait siihen erittyy hengittäessä kaasuja jotka hieman sakkaa suolaa. Mä en oo tarvinnu montaa kertaa /Vuosi joten ehkä ok vereenpaineen kannalta...Eikä mulle ole tullut mitään kipua!
 

Yhteistyössä