Kahta

  • Viestiketjun aloittaja Viestiketjun aloittaja Outkoko
  • Ensimmäinen viesti Ensimmäinen viesti
O

Outkoko

Vieras
Näin viime yönä eroottisen unen, jossa vaimo sai kahta mahtimelaa samaan aikaan. Aamulla kiihotti kovasti, mutta en uskaltanut puhua vaimolle.

Outo uniko? Miten muut rouvat, jos joku ehdottaisi tuommoista?

Mika
 
Oma mies näkee lähes joka yö pornounia. Kyselen usein aamulla yksityiskohdista, jatkan ideoiden jatkokehittelyä (esim. kaksi miestä -> 20 antamaan joka reikään ja lopulta laukeamaan joka puolelle päälleni). Mies on aivan sulaa vahaa. itsekin kiihotun - tällaisen unen kohdalla esim. otetaan dildo avuksi, jotta mies voi ainakin melkein kokea DP:n.
 
Alkuperäinen kirjoittaja Outkoko:
Näin viime yönä eroottisen unen, jossa vaimo sai kahta mahtimelaa samaan aikaan. Aamulla kiihotti kovasti, mutta en uskaltanut puhua vaimolle.

Outo uniko? Miten muut rouvat, jos joku ehdottaisi tuommoista?

Mika

Vaude, jos mun mies ehdottaisi jotain tommosta. Kaksi miestä panemassa mua, ihanaa!!
Olen miettinyt uskaltaisko ehdottaa omalle kullalle?
 
Kannattaa aloittaa ehdottamalla ensin kahta naista miehelle. Moni mies on hieman mustasukkainen tuosta ja pitää muistaa painottaa, että se on vain fantasia etkä oikeasti sitä halua. Koska se ottaa miehen itsetunnon päälle aika helposti tuo toinen mies - ainakin jos haaveilet jostain jättimunasta (kukapa ei? :-). Seuraava vaihe on pyytää miestä tunkeutumaan pyllyyn asteittain suurenevilla leluilla. Kun viimein on sen 20/6.5 dildon aika, mies pian alkaa tajuta, kuinka kiihottavaa se onkaan. Näin meillä.
 
Jep, kyllä DP tekee hyvää aina välillä. Pilluun se isompi mela, pyllyyn pitkä mutta ohut. Usein ongelma koituu se, että kyseiseen temppuun saatavat miehet eivät kestä kovin kauaa. Sinänsä kunnon fantasiat oman käden avustuksella tuntuvat usein jopa paremmilta. Mutta kyllähän sitä oikeaakin välillä tekee mieli.
 

Yhteistyössä