Jackass-tähti kuoli auto-onnettomuudessa.

  • Viestiketjun aloittaja Viestiketjun aloittaja "vieras"
  • Ensimmäinen viesti Ensimmäinen viesti
Onni onnettomuudessa se, että ilmeisestikään ei jäänyt lapsia vaille isää. Surku tuli kyllä :(

Nuorena kuolleita jää niin moni kaipaamaan! Ja en tarkoita sitä ettei 100-vuotiaana kuollutta Elsa-mummia nyt kukaan kaipais. Ehkä joku ymmärtää pointtini ;)
 
Onnettomuus ja onnettomuus. Jos pari tuntia ennen ulosajoa otetuissa kuvissa on kaljatuoppikourassa. Vai onko jenkkilässä luvallista ottaa kun ajaa.. sääli sitä kyytiläistä, jonka henk meni myös.
 
Kyllä ainakin Perez Hiltonin sivuilla informoitiin, että oli itse ajanut ja ollut joku vielä kyydissä...Jätkällä olis ollu varaa hurruutella taksilla, vaikka maan ääriin...Hemmetin typerys!! :'(
 
heti kun luin ton lööpin, mulle muistu mieleen et ne oli tehny samanlaisen jekun jonku jackassin äidille. . et onko tää ny jatkoa tuolle sketsille? huijausta siis ? ja epäilin kyl tätä heti uutisen luettuani!!
 
http://www.iltalehti.fi/viihde/2011062013923846_vi.shtml

"Erittäin rajussa ulosajossa kuollut tv-tähti Ryan Dunn, 34, vietti kosteaa iltaa ennen kohtalokasta ajomatkaansa, viihdesivusto TMZ kertoo.

Dunn oli muutaman ystävänsä kanssa viettämässä iltaa West Chesterissä Philadelphiassa. TMZ:n mukaan hän nautti baarissa kolme kaljaa ja kolme drinkkiä noin neljän tunnin aikana ja istahti sitten Porschensa kyytiin.

TMZ:n haastattelemien ystävien kommentit miehen kunnosta olivat vaihtelevia. Yksi sanoi, ettei Dunn ollut liian humalassa ajaakseen. Toisen mukaan hän oli "räkäkännissä"."

Jos näin on, niin voi itku!!
 

Yhteistyössä