ööö...mä olen luullut ettei tuonne voi liittyä kuin noissa-markku liittäisissä kunnissa asuvat? eli siis muutkin satakuntalaiset tervetulleita? vai onko? en tuppaa jos ei oikein muualta kuin -markussa asuvia haluta listalle.
Nimi on vähän harhaanjohtava... suurin osa taitaa olla noormarkkulaisia, mutta on myös jäseniä Pomarkusta, Merikarvialta ja Porista ja Ulvilasta. Että tervetuloa vaan jos seura kiinnostaa. Tapaamisten kannalta ois tietty varmaan kiva, että ois lähiseudulta... tähän mennessä on tapaamisia järjestetty Noormarkussa ja Porissa.
Moi!
koko Satakunnan äideille on myös oma ryhmä Yahoossa. http://groups.yahoo.com/group/satamammat
Jäseniä löytyy ympäri Satakuntaa, mutta eniten ehkä Porista. Kyseinen lista on tosi aktiivinen.
Voisko joku selventää mitä pitä pitää kirjoitta kohtaan : Yahoo! ID ja Password, mitään ei kone hyväksy..Kiitos etukäteen ! Mulla on tunnukset kaksplus- sivuille..