hobbyhallin pyörät

  • Viestiketjun aloittaja Viestiketjun aloittaja "hmmmmm"
  • Ensimmäinen viesti Ensimmäinen viesti
H

"hmmmmm"

Vieras
onko kokemusta hobbyhallin pyöristä

Raleigh Bella 28”, 6-vaiht.
Raleigh Paris 28", 3-vaiht.
Raleigh Paris 28", 7-vaiht

täsä ois mun 3 vaihtoehtoa jota olen tutkaillut ainoo vaihto ehto olis hobbyhallista hankkia pyörä kun sen saa osamaksulla

kertokaahan immeiset onko käyttökokemusta kyseisitä merkeistä :D
 
Ei ole kokemusta noista merkeistä, mutta Hobby Hallin pyöristä muuten. oikein hyviä ovat olleet siihen asti kunnes joku on päättänyt että onkin parempi hänen käytössään. Hommaa kunnon lukko, tai mieluummin säkillinen :D
 
Meillä on Hobbarin pyöriä. Esikoisella oli 20" Raleing storm. Varastettiin sitten, keskimmäiselle ostettiin samanlainen ja on ollut hyvä. Itse ostin viime keväänä sellaisen raleigh -mummomallin. Tykkään.
 
Saako tähän ketjuun tunkea kysymyksen pyöriin liittyen? Tungen kuitenkin.. Minkäkokoinen pyörä n. 100cm just 4v täyttävälle ens kesäksi kannattaa hankkia? Edellinen se kaikkein pienin mitä oikeista pyöristä löytyy. Apupyörät tarttee varmaan vielä vai oisko jo aika opetella ilman? Jos tuolta HH:sta tilais.
 

Yhteistyössä