G: Mitä ajatuksia prinsessa Madeleine herättää?

  • Viestiketjun aloittaja Viestiketjun aloittaja Mummomainen
  • Ensimmäinen viesti Ensimmäinen viesti
Eli oman veljen ja parhaan kaverin pitäisi vaan pysyä yhdessä tai jos ero tulee niin sitten koko loppuelämä elää yksin? Carl Philip ei saisi itse päättää omista asioistaan kysymättä Madeleinelta?

Voihan se olla, että ei nämä kuuluisat kemiat kohdanneet Madden ja Carl Philipin uuden tyttöystävän kanssa. Ei siis sen kummempaa. Voihan olla, jos tutustuisivat, niin juttuun tulisivat.
 
No se on vähän sellanen puudelin olonen. Ei sopisi millään esim kuningattareksi.. Victoria taas on kuin luotu siihen rooliin, ihan kasvonpiirteitään myöten.
Madeleine on vähän sellanen bile-pimu.. ei sitä osaa ajatella mihinkään vakavaan työhön tai rooliin.
 
Viimeksi muokannut ylläpidon jäsen:
Sibyllä on Kaarle Kustaan äitimja kuvassa ei näyttäisi olevan mprinsessa margareetta. eikö olisi terveellistä ja reilua
kurkistaa välillä peiliin ennenkin lähtee arvostelemaan muita.Olisiko teistä kivaa jos sokainen
moka tai muu tapahruma olisi pitkin lehtiä- Minusta Madeleine on kaunis. tuolainen pettäminen
sattuu kehen tahansa. Tunteet ovt meillä ihmisillä samat, kolhut koskeat.
 
Sibyllä on Kaarle Kustaan äiti ja kuvassa ei näyttäisi olevan prinsessa margareetta. eikö olisi terveellistä ja reilua
kurkistaa välillä peiliin ennenkin lähtee arvostelemaan muita.Olisiko teistä kivaa jos jokainen
moka tai muu tapahruma olisi pitkin lehtiä- Minusta Madeleine on kaunis. tuolainen pettäminen
sattuu kehen tahansa. Tunteet ovt meillä ihmisillä samat, kolhut koskevat.
 

Yhteistyössä