omg,ne jos olis kateissa niin en niitä koskaan löytäsikään kun en nää mitäänAlkuperäinen kirjoittaja Flow87 -Only and Original-:prillit. ne ne on.
no todennäköisesti sulla olis pääkin hukassa,jos seei ois varren päässä kiinni!Alkuperäinen kirjoittaja D-mamma:omg,ne jos olis kateissa niin en niitä koskaan löytäsikään kun en nää mitäänAlkuperäinen kirjoittaja Flow87 -Only and Original-:prillit. ne ne on.
![]()
ilman
joo paransi 6 viikoks ja sit lähti taas mopo käsistä,nythän se on ollu juomassa vaan su,ti ja keAlkuperäinen kirjoittaja hö:eiks se ukkos parantanu tapojaan?
sama juttuAlkuperäinen kirjoittaja D-mamma:omg,ne jos olis kateissa niin en niitä koskaan löytäsikään kun en nää mitäänAlkuperäinen kirjoittaja Flow87 -Only and Original-:prillit. ne ne on.
![]()
ilman
ei sentään,mulla on aika vähän tavarat kateissa kun vertaa kaaokseen joka meillä aina silloin tällöin vallitsee..Alkuperäinen kirjoittaja masi78:no todennäköisesti sulla olis pääkin hukassa,jos seei ois varren päässä kiinni!Alkuperäinen kirjoittaja D-mamma:omg,ne jos olis kateissa niin en niitä koskaan löytäsikään kun en nää mitäänAlkuperäinen kirjoittaja Flow87 -Only and Original-:prillit. ne ne on.
![]()
ilman
![]()
joo,ero on vireillä ja alan pikkuhiljaa selvitellä miten saan asunnon myyntiin.. se on se vaikein homma koska kämppä on puoliks ja jos ei toinen "anna lupaa" myyntiin niin mitähän sitten..Alkuperäinen kirjoittaja mam:Ymmärsinkö oikein, että toimit perhepäivähoitajana? Jos, niin mien se voi olla mahdollista, ottaen huomioon perhetilanteenne?? Oletko vakavasti koskaan harkiinu jättäväsi miestä? Prjäisit varmasti paremmin ilman häntä. Tukitoimista varmaan tiedät kun olet erityislapsen äiti. halaus.
Kyllä itseäni ainakin kiinostaa missä lapseni viettävät ison osan päivästään. Alkoholistin kotiin en lastani veisi hoidettavaksi. En vaikka vaan mies olisi alkoholisti. alkoholismi vaikuttaa koko perheeseen ja kaikkeen.Alkuperäinen kirjoittaja hannamaria:ei kai vanhempia kiinnosta, onko pph avioliitto onnellinen? jos kykenee huolehtimaan muksuista hyvin...Alkuperäinen kirjoittaja mam:Ymmärsinkö oikein, että toimit perhepäivähoitajana? Jos, niin mien se voi olla mahdollista, ottaen huomioon perhetilanteenne?? Oletko vakavasti koskaan harkiinu jättäväsi miestä? Prjäisit varmasti paremmin ilman häntä. Tukitoimista varmaan tiedät kun olet erityislapsen äiti. halaus.
Kaupallinen yhteistyö: Storytel