Eräs mies on ihastunut minuun *turhis*

  • Viestiketjun aloittaja Viestiketjun aloittaja "hih"
  • Ensimmäinen viesti Ensimmäinen viesti
H

"hih"

Vieras
Voi vitsit. Se mies oli sanonu yhelle mun likkakaverille "ihan mielettömän upea ja kaunis toi sun kaveri." Ja oli pyytänyt mun puhelinnumeron. muutaman viestin on laittanut, mutta kovin tuntuu ujolle kaverille tää melkein jo nelikymppinen mies :) Likkakaveri sano että mies pelkää jotenkin möhlivänsä mahiksensa minuun, että sanoo tai tekee jotain tyhmää ja pidän sitten häntä ihan idioottina. Kaikkea muuta, fiksu, hyvännäkönen menestynyt mies. Ja vapaakin vielä :) Ollu kuulemma eronsa jälkeen yksin jo useemman vuoden, mut mä vein kerrasta jalat alta.
Saas nähdä mitä tuo keksii :) Mulla kutittaa mahanpohjassa samaan malliin ku joskus teininä :D En vain tiedä miten suhtautusin, itekkin olen vasta eronnut ja nyt tuntuu hyvältä olla yksin lapsen kanssa. Mut voi kait sitä ulkona toisten kans käydä ja ystävystyä, kun ei kattonsa alle asumaan ota, no yökylään ehkä joskus... :D
Mulla on ihan pöllähtäny olo.
 
:heart:

AIkas ihanaa.
Mullakin samantapainen kokemus yhdestä miehestä, näki oikeesti vaivaa saadakseen mut treffeille ja mun nron.. mutta mutta. En tiiä, ehkä mun pitäis olla aktiivisempi sen suuntaan, se tuntuu olevan vähän epävarma mun suhteeni.
 

Yhteistyössä