Ajeleeko miehenne alapäästään karvoja vähemmäksi?

  • Viestiketjun aloittaja Viestiketjun aloittaja vieras
  • Ensimmäinen viesti Ensimmäinen viesti
Alkuperäinen kirjoittaja minÄ:
munpa mies ajeleekin aina MUN karvat alapäästä. Onko muilla tämmösiä miehiä?

Jep, täältä löytyy. Yleensä jos pääsee tuhero kasvamaan pitkäks niin mies ajelee, mutta yleensä itse siistin sitten kun on mies enimmät leikannut jos päässyt kasvamaan.
:p
 
Alkuperäinen kirjoittaja Fleur de la Cour:
Tietenkin ajeleee, eiks teidän miehet ajele? Mä en pane jos ei oo ajeltu..

IHANA OOT :D Jotenki oli ihanasti sanottu :p Ja joku kyseli, että eikait ne ite varressa kasva mut kyl minun miehellä ainakin siellä juuressa on karvoja. Meillä ajellaan vaan siistimmäksi, ei kaikkia pois mut ihan kiva näin.

 
Alkuperäinen kirjoittaja vieras:
Alkuperäinen kirjoittaja punatukkainen:
No ei todellakaan. Mä tykkään karvoista siellä. ;) [/quote


Mut eikö sua haittaa yhtään kun ne on suussa? Vai ettekö harrasta suuseksiä?

Aina toi sama kysymys. Meitä ei ainakaan haittaa! Loppujen lopuksi se karva löytyy suusta äärimmäisen harvoin. Ja toisekseen, siellä kuuluukin olla karvoja, joten mikäs maailmanloppu se on, jos joskus karvan saa onkia suustaan? :D
 
Tänäänkin tuli oikein esittelemään suihkun jälkeen, miten oli karvojaan vähän trimmanut, kuulemma hikoilee enempi jos on hirveet karvakasvustot.

Kyllä se pallien nuoleminenkin on huomattavasti kivempaa, jos ei niitä karvoja ole :saint:
 

Yhteistyössä