100 % varma Tuulimuna todettu muutama päivä sitten, voinko juoda alkoholia jos haluan? hcg on vielä n. 7000..

  • Viestiketjun aloittaja Viestiketjun aloittaja "surullinen"
  • Ensimmäinen viesti Ensimmäinen viesti
S

"surullinen"

Vieras
tässä ei tosiaankaan ole pientäkään mahdollisuutta toivottuun loppu tulokseen.. mutta mietin miten alkoholi vaikuttaa kun raskaushormooni on vielä tuon 7000... fiiliksen voitte kuvitella ja ajattelin jos sais ajatuksia vähän pois jos lähtis kavereitten kans vaikka iltaa istumaan..uskaltaako ottaa edes muutamaa?
 
Mitä jos kesken iltaasi alat vuotamaan verta? Minun tuulimunani ei ainakaan tullut ilman sitä ulos ja sitä tuli muuten tosi paljon! Kohdun tyhjenemistä kannattaa odottaa!
 
Itse en juonut kun tuulimuna todettiin, vaikka mieli olis kyllä tehny vetää perseet olalle pettymyksestä. Ja ihan sen takia jätin juomatta koska vuoto saattoi alkaa milloin vain ja onneksi en juonutkaan koska minulla alkoi sitten myöhään illalla vuotaa ku hanasta ja ambulanssilla sairaalaan. :/
 

Yhteistyössä