miltski Aktiivinen jäsen 16.04.2006 3 413 0 36 07.04.2012 #5 Vielä tuota tekstiäkin hauskempaa, oli se, että niin monet jaksoivat tosissaan puolustaa meitä poloisia! Reactions: Naspula
Vielä tuota tekstiäkin hauskempaa, oli se, että niin monet jaksoivat tosissaan puolustaa meitä poloisia!
R Right.. Vieras 07.04.2012 #6 Justiinsa. Olin kyllä tiennyt, että maailmassa on kaikenlaisia hulluja, mutta että NÄIN vakavasti seonneita vielä..
Justiinsa. Olin kyllä tiennyt, että maailmassa on kaikenlaisia hulluja, mutta että NÄIN vakavasti seonneita vielä..
R Right.. Vieras 07.04.2012 #8 Tuon erään paksupäisen "Jumalan nöyrän palvelijan" tapa argumentoida taitaa olla vielä pahempaa kuin erään tällä palstalla esiintyvän "vieraan". Toisaalta voi olla kyse samasta diagnoosista, vaikka heillä on eri pakkomielteet.
Tuon erään paksupäisen "Jumalan nöyrän palvelijan" tapa argumentoida taitaa olla vielä pahempaa kuin erään tällä palstalla esiintyvän "vieraan". Toisaalta voi olla kyse samasta diagnoosista, vaikka heillä on eri pakkomielteet.