V
Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Ja tuo vtun keltanaamakeisari luulee olevansa jokun spessu
Ja? En minä kovin usein virheitä teekään niin jaksa välittää nytten.Samalla tavalla yhdyssanasäännöt pätee puhekieleenkin.
Väsähtänyttä on nämä sinun päivittelyt.Komposti on kyllä ollut nimensä veroinen aika pitkään, mutta nykyään tää on kyllä lähinnä tunkio. Trollien ainoa hupi on nykyään vain yhden kirjoittajan kiusaaminen. Muutkin trollaukset on järkyttävän väsähtäneitä ja pelkästään typeriä.
Teet virheitä todella usein, näköjään et edes huomaa sitä.Ja? En minä kovin usein virheitä teekään niin jaksa välittää nytten.
Ketään ei kiinnosta sun halpispaskahuonekalut.Eilen tuli sit käytyä oikein paikan päällä Maskussa ja testattua & tilattua se sohva ja kuuden hengen ruokapöytä, kun hyviä tarjouksia just nytten. Sai sit 20 eur lisäalen ku teki sen tilauksen siinä myymälässä, typerä heitto vaan siltä hyvin nuorelta myyjältä, että nyt voit sitten mennä tolla alennetulla rahalla ravintolaan syömään, että mitä. Jälkeenpäin tajusin, että ois voinut kattoo myös sohvapöytää samalla. Kun eihän toi nykyinen sit niin hyvin sovi, kun muuta on uusittu, ois tarttenut kysyä mikä se pöytä siinä oli yhdistettynä tohon valkkaamaani pöytää. Kun netistä katottuna en oo varma, mutta sellainen hieno musta. Pienempi kuin nykyinen 75x75 kokoinen.
Tämä ei ole mikään pakkoposipaikka, vai miten täällä olikaan tapana sanoa. Menkää discordiin hyvesignaloimaan. Jos et kestä kritiikkiä niin häivy.Komposti on kyllä ollut nimensä veroinen aika pitkään, mutta nykyään tää on kyllä lähinnä tunkio. Trollien ainoa hupi on nykyään vain yhden kirjoittajan kiusaaminen. Muutkin trollaukset on järkyttävän väsähtäneitä ja pelkästään typeriä.
Sinun kielioppisi on kuin suoraan esikoululaiselta ja usein.Ja? En minä kovin usein virheitä teekään niin jaksa välittää nytten.
No en halunnukkaan mitään kallista ja nääkin mitä pois viedään jää säästöön ts. mökille.Ketään ei kiinnosta sun halpispaskahuonekalut.
Mites tää nyt oikein menikään?Tämä ei ole mikään pakkoposipaikka, vai miten täällä olikaan tapana sanoa. Menkää discordiin hyvesignaloimaan. Jos et kestä kritiikkiä niin häivy.
Niinno minua ei ainakaan tartte puolustella, en koe kiusaamisena edes, voi ehkä sit sivusta katsoen näyttää.Tämä ei ole mikään pakkoposipaikka, vai miten täällä olikaan tapana sanoa. Menkää discordiin hyvesignaloimaan. Jos et kestä kritiikkiä niin häivy.
Ei sen väsähtäneempää kuin sinunkaan jutut.Väsähtänyttä on nämä sinun päivittelyt.
Tais koukku upota sulleMites tää nyt oikein menikään?Taisi mun kritiikki osua.
Jos Dz olisi tuollainen ihminen, hän olisi jo naimisissa miljonääriliikemiehen kanssa, kuten muutkin laulajat ovat tehneet.Ehkä se vielä joskus pääsee jonkun Dubai-sheikin haaremiin.
Puolustelijan paluu.Jos Dz olisi tuollainen ihminen, hän olisi jo naimisissa miljonääriliikemiehen kanssa, kuten muutkin laulajat ovat tehneet.
Miten niin?Kuinka monta idioottia ja rasistia täältä löytyykään
Et sinä siellä eilen käynyt. Olen siellä myyjänä ja eilen töissä koko aukioloajan. Ei siellä käynyt eilen kuin viisi miestä ja pari perhettä, muuten täysin hiljaista.Eilen tuli sit käytyä oikein paikan päällä Maskussa ja testattua & tilattua se sohva ja kuuden hengen ruokapöytä, kun hyviä tarjouksia just nytten. Sai sit 20 eur lisäalen ku teki sen tilauksen siinä myymälässä, typerä heitto vaan siltä hyvin nuorelta myyjältä, että nyt voit sitten mennä tolla alennetulla rahalla ravintolaan syömään, että mitä. Jälkeenpäin tajusin, että ois voinut kattoo myös sohvapöytää samalla. Kun eihän toi nykyinen sit niin hyvin sovi, kun muuta on uusittu, ois tarttenut kysyä mikä se pöytä siinä oli yhdistettynä tohon valkkaamaani pöytää. Kun netistä katottuna en oo varma, mutta sellainen hieno musta. Pienempi kuin nykyinen 75x75 kokoinen.
No heh heh, et voi tietää missä Maskussa oon käynyt ja alkuviikosta meen uudestaan vielä kattoon sitä olkkarin pöytää, koska osa tarjouksista loppuu 30. päivä.Et sinä siellä eilen käynyt. Olen siellä myyjänä ja eilen töissä koko aukioloajan. Ei siellä käynyt eilen kuin viisi miestä ja pari perhettä, muuten täysin hiljaista.
Tosin eihän tuolta nettisivuilta mitään kunnon selkoa saa, lukee hinta voimassa 30.3. asti, mutta sit vieressä tarjous päättyy 7.4 eli mitä?No heh heh, et voi tietää missä Maskussa oon käynyt ja alkuviikosta meen uudestaan vielä kattoon sitä olkkarin pöytää, koska osa tarjouksista loppuu 30. päivä.
Ei ole varmaan saanut vielä naarattua. Täytyy hetki vielä luritella yökerhoissa.Jos Dz olisi tuollainen ihminen, hän olisi jo naimisissa miljonääriliikemiehen kanssa, kuten muutkin laulajat ovat tehneet.