V
vierailija
Vieras
Ei hänen tarvitse harmistua, kun ei tule tapahtumaan toi.voi voi, kylläpä sua nyt harmittaa, koita selvitä
Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Ei hänen tarvitse harmistua, kun ei tule tapahtumaan toi.voi voi, kylläpä sua nyt harmittaa, koita selvitä
Ja jotenkin ällöttäis sellainen laskelmallisuus, että K yrittäis luoda jotain bromanssia, että pärjäävät...
Sinun mielikuvituksessa varmaan, J on rakastunut Bojaniin.Kuinkahan monen kanssa K on jo tehnyt bromancea? Aika monen.
Mitä täällä sekoillaan? Hooja on ihan p a s k a. Surkeat biisit eikä kumpikaan osaa laulaa. Tyhmät asut. Ei niistä tule ikinä suosittuja suomessa ja täällä joku harhainen kuvittelee, että nuo pääsisis UMK:hon![]()
Ison yleisön silmissä vain BojaninKuinkahan monen kanssa K on jo tehnyt bromancea? Aika monen.
Ja jotenkin ällöttäis sellainen laskelmallisuus, että K yrittäis luoda jotain bromanssia, että pärjäävät...
Mitä harmittaa? Tuskinhan nuo edes tapaavat hetkeen, saati menevät mihinkään UMK:hon ikinä.
Niin no siis ei minunkaan mielestäni kenenkään faninkaan pidä tulkita sitä miksikään bromanceksi. Kun ei heidän välillään ole sellaista.Mitä sä sekoilet. He ovat tehneet yhdessä musiikkia ja siinä samalla ystävystyneet. Ei siinä ole mitään laskelmointia. Taidat olla vähän lapsellinen.
Millä perusteella?Kärtsä ja Hooja tapaa ihan varmasti ensi viikolla. Koita nyt pysyä kärryillä-
En käsitä miksi täällä intoillaan siitä tyhmästä hoojasta? Olitteko niiden keikalla Apollossa??Voi voi, ottaako noin koville että K hengaa niiden kanssa eikä slovakkien
Esiintyy Putouksessa yhdessä ensi viikollaMitä harmittaa? Tuskinhan nuo edes tapaavat hetkeen, saati menevät mihinkään UMK:hon ikinä.
Jep, se nyt vielä puuttuisiJa jotenkin ällöttäis sellainen laskelmallisuus, että K yrittäis luoda jotain bromanssia, että pärjäävät...
Sinun mielikuvituksessa varmaan, J on rakastunut Bojaniin.
Se keikka on ens viikolla.En käsitä miksi täällä intoillaan siitä tyhmästä hoojasta? Olitteko niiden keikalla Apollossa??
Eikös se keikka ole vasta tulevalla viikolla vai muistanko väärin.En käsitä miksi täällä intoillaan siitä tyhmästä hoojasta? Olitteko niiden keikalla Apollossa??
Miten ulalla oikein olet. Keikka on ensi viikolla vasta ja takuulla Kärppy tapaa heidät + kuvaavat jotain Putoukseen.En käsitä miksi täällä intoillaan siitä tyhmästä hoojasta? Olitteko niiden keikalla Apollossa??
Jep, se nyt vielä puuttuisi
Mua ällöttää se miten K huijasi B:n tekemään kanssaan viisubromancea. Nyt käyttää hyväkseen Hoojaa.
Ison yleisön silmissä vain Bojanin
Millä mielellä se siellä sanottiin? Entä jos ne ovat vain jotain hahmoja siellä ensi jaksossa?Esiintyy Putouksessa yhdessä ensi viikolla