D
Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Alkuperäinen kirjoittaja Keittiönoita;23072026:No mä täytän tänä vuonna 50 vuotta enkä varmaankaan tule elämään 100-vuotiaaksi, joten lopun aikojahan tässä on eletty jo jonkin aikaa.
En tiedä vielä. Tai kai se on nyt kakkukahvit tarjottava lähisuvulle, mutta sen isommista pirskeistä en vielä tiedä.Aiotko pitää juhlat?
Alkuperäinen kirjoittaja Keittiönoita;23072049:En tiedä vielä. Tai kai se on nyt kakkukahvit tarjottava lähisuvulle, mutta sen isommista pirskeistä en vielä tiedä.
Auts...vieläköhän Hartwall-areenan saisi vuokrattua?No koko palstalle sinun ainakin täytyy pitää jättibileet, kolmen päivän festivaalit![]()
Alkuperäinen kirjoittaja Keittiönoita;23072069:Auts...vieläköhän Hartwall-areenan saisi vuokrattua?![]()
Kaikki jutut, esimerkiksi että suomessa ei kohta ole kunnon talvia ja lunta,ei oo ainakaan vielä näkynyt. Mut eiks lopunajat liity aikas paljon raamattuun ? Mitä mieltä ateistit on näistä lopunajoista?
Enkä myöskään ymmärrä miks lopunaikoja manataan kokoajan,eikö ihmisillä ole sen järkevämpää tekemistä?:headwall:
Joo,mut vaikka kuinka tekis oman hiilijalanjäljen pienetämisen eteen mitä, niin ei kaikki sitä tee ja mitä mun yhden tekeminen auttaa? Joudun kuitenkin kärsimään seurauksista.